O nás

Webové stránky bezpecnaskola2019.cz se věnují tématu zdravotnických a farmaceutických událostí.

Na webových stránkách naleznou užitečné informace zejména organizátoři akcí, kteří je zúročí při plánování zdravotnických akcí, jako jsou kongresy, semináře, školení, kurzy apod.

Pro koho je web určen?

Nicméně web bezpecnaskola2019.cz není určen pouze organizátorům akcí, ale i jejich účastníkům. Na webu se dozvědí například to, jak si zachovat zdravou rutinu i při několikadenní účasti na firemních/profesních akcích a při práci mimo domov.

Jak být zdravý a v kondici i při účasti na konferencích?

Účast na konferencích, seminářích, školeních a firemních kurzech nemusí nutně znamenat nezdravý jídelníček a málo pohybu.

Jednotlivé typy školení a k čemu je firemní školení dobré?

Typ školení bude výrazně záviset na tématu a obsahu akce, velikosti skupiny proškolovaných zaměstnanců a na tom, jak pracovní skupina reaguje na proces učení.

Na webu se dozvíte více informací o dvou základních typech školení, jejich výhodách a nevýhodách.

– Tradiční školení ve třídě

– Virtuální školení

Jaké další typy školení zaměstnanců jsou k dispozici?

Kromě tradičního školení ve třídě a virtuálního školení přes internet existují moderní typy školení, které vytvářejí poutavější a podnětnější učební prostředí, než jen sedět a poslouchat v učebně nebo přednáškové aule.

– Hraní rolí a simulace různých situací

– workshopy

– mentoring a koučing

Dále mají organizátoři možnost se na webových stánkách bezpecnaskola2019.cz dozvědět, jak plánovat podobné druhy akcí, čemu se vyvarovat, na co si dát při organizaci pozor, jak zajistit bezpečnost účastníků akce, nebo například proč nejsou k pořádání zdravotnických akcí vhodné hotely.

Před plánováním podobných druhů akcí je zapotřebí zvážit mnoho aspektů v závislosti na druhu akce (jiná pravidla budou platit pro kongres a jiná pro školení), jako je místo konání akce, moderátor, občerstvení, vhodné ubytování, doprava apod.